הקרב על סטאלינגראד

במלחמת העולם השנייה כשהצבא הגרמני עמד לקראת כיבוש כל רוסיה היתה עיר אחד שבה נערך מאבק עקוב מדם אשר בלמה את הפלישה. הצבא האדום הצליח לרכז את כוחותיו בנקודה אחת, ולבלום את האויב.

העיר הדרומית שדרות עומדת כיום בשתי חזיתות. חזית אחת היא הקסאמים הנופלים יום יום על העיר, וחזית שניה היא של אפי איתם, ליברמן, ש"ס אבל גם אלון דוידי (מראשי מאבק שובתי הרעב בשדרות וחבר האיחוד הלאומי) וראש העיר אלי מויאל (מועמד ליכוד לכנסת ואחד התומכים המתוקשרים בגוש קטיף)

מאז מאבק הסטודנטים בצרפת התיקשורת הישראלית צמאה לכל מאבק עממי, יהא הוא צודק או לא. יהא זה מאבקם של חולי סרטן המעי הגס ,המאבק על המונדיאל, ההפגנות נגד הרג האזרחים בעזה, או מכתב אנשי הרוח נגד ירי התותחים על עזה.

יואיל נא השמאל הישראלי לצאת מהבועה שלו, ולשלוח את כל הגייסות שלו לשדרות. לעודד את רוחם של התושבים, להזכיר להם שגם כאשר ישראל שלטה בעזה נחתו קסאמים על שדרות ובעיקר להראות להם שיש אנשים שדואגים להם אבל אין בכוונתם לחרחר מלחמה. יוסי שריד עשה זאת פעם בקרית שמונה (וגם בשדרות)

נפתלי רז כתב ובצדק כי הוא מריח רוחות מלחמה. על כל הגורמים שצוינו על ידו כמדליקי תבערה, היתה נכונות בעבר להבליג. הגורם היחיד שיכול באמת להצית תבערה הוא חומר הנפץ המצטבר כעת בשדרות – על כך מעולם לא היתה הבלגה.

שדרות היא הסטאלינגראד של השמאל הישראלי. אם הוא לא יתגייס להגן עליה אנו צפויים לכיבוש מחודש של עזה. עדיף למנוע את הכיבוש הזה מאשר להלחם אחר כך נגדו.

2 Responses to “הקרב על סטאלינגראד”

  1. הצועד בנעליו Says:

    צודק!

  2. נפתלי רז Says:

    אני מעוניין לפרסם את מאמרך באתרנו “על צד שמאל”,,, – אשר הסכמתך, וכתוב לי שם מלא.
    נפתלי רז.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s


%d bloggers like this: